lakewayparks.org fascynujący świat elektroniki

Jaką kamerę sportową zakupić? Na co zwrócić uwagę? Jakiego rodzaju są najlepsze rodzaje?

Kamerki sportowe są coraz bardziej popularne, gdyż zakupują je już nie tylko miłośnicy sportów ekstremalnych, ale też osoby, które pragną nagrywać swoje wakacje.


Najpopularniejsze w tym segmencie rynku są modele GoPro.


GoPro Session
Napisał: Carolin Zöbelein
Na podstawie: http://www.flickr.com
GoPro Session (idź do serwisu) to aktualnie najpopularniejsze rodzaje na rynku, jeżeli chodzi o kamery sportowe to w rzeczywistości nie mają one konkurencji pełna oferta na stronie www.camonboard.pl. Zwłaszcza, że ich ceny choć nie są niskie, to jednak w porównaniu do możliwości nie są również jakoś bardzo wygórowane. Dość niedawno producent odświeżył swoją ofertę, tak więc mamy do wyBoru większą ilość kamer i więcej możliwości. Ciekawy jest również rodzaj Hero 4 Black, czyli aktualnie najbardziej zaawansowany produkt z tej serii.


kamera kamera IP - zobacz w sklepie taka pozwala na rejestrowanie wideo w dość dużej rozdzielczości, nawet 4K z prędkością 30 klatek na sekundę. A ponadto użytkownik jest w stanie jeszcze wybrać 2,7K na poziomie 50 klatek na sekundę, oraz1080p z max. szybkością stu dwudziestu klatek na sekundę. Ciekawą alternatywą jest kamera xiaoyi action http://www.camonboard.pl/kamery-sportowe/xiaoyi. Ten model wyposażony jest w zaawansowane funkcje, jakie zadowolą nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Taka kamera jest niezbyt ciężka, ma kompaktowy design, można nią rejestrować rewelacyjne filmy HD.


kamera xiaoyi action
Napisał: downloadsource.fr
Na podstawie: http://www.flickr.com


Możemy nią robić czyste, krystaliczne zdjęcia o rozdzielczości 16Mpix. Tego rodzaju kamera ma wbudowane wi-fi, ale również bluetooth, a to pozwala na przesyłanie w rzeczywistym czasie, lecz i edycję oraz udostępnienie takich nagrań za pomocą smartfona.


Jak więc widać możliwości są dość znaczące, można wybrać bardziej popularną kamerę, którą jest GoPro lub drugi omawiany model, który jest także bardzo solidny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:33:06
Tagi: rzeczy, design, modele, funkcje, Bor