lakewayparks.org fascynujący świat elektroniki

Drony podbijają świat i umysły wszystkich sympatyków innowacji.

Jakiś czas temu świat mediów i nowatorskich technologii podbiła jedna rzecz|Od kilkunastu miesięcy światem mediów i technologii technologii niepodzielnie rządzi jedno słowo.


Mamy tu oczywiście na myśli drony, czyli o bezzałogowych aparatach latających, które mogą być wykorzystywane do celów wojskowych albo cywilnych. Dzisiaj drony są jednym z najpopularniejszych gadżetów technologicznych i doskonałym pomysłem na udany prezent dla młodszych i starszych entuzjastów techniki i wynalazków.
W sklepach dostępnych jest kilkanaście modeli dronów przeznaczonych dla cywilów, warto więc przed zakupem zapoznać się z ich cechami charakterystycznymi. Jednym z szeroko polecanych modeli jest na pewno dron Inspire 1 (sprawdź ofertę na www.dronlandia.pl). Jego popularność niejest przypadkowa. Urządzenie to wyposażone zostało w doskonałą kamerę, która pozwala na robienie bardzo wyraźnych zdjęć. Do innych plusów tego bezzagłogowca należy m.in. GPS, automatyczne startowanie i lądowanie, funkcja stabilizacji lotu, podwozie chowające się po wzniesieniu się w powietrze oraz możliwość obracania kamery o 360 stopni. Mimo wysokiej ceny dron (tanio Dron DJI Mavic Pro Combo-> klikaj) ten znalazł wielu zadowolonych użytkowników i całą masę fanów.


konsole
Napisał: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com


Kolejnym modelem, który zdobył przychylność ludzi na całym świecie jest dron GoPro Karma (pełna specyfikacja na www.dronlandia.pl). Jest to pierwszy bezzałogowiec tej amerykańskiej firmy, która już od wielu lat towarzyszy miłośnikom sportów ekstremalnych w nagrywaniu ich zmagań. Zestaw GoPro Karma składa się z drona Karma, kamery GoPro, kontrolera z ekranem LCD, gimbala i poręcznego etui. Ogromną zaletą produktu marki GoPro jest bezapelacyjnie jego mobilność.


GoPro od lat produkuje urządzenia dla osób lubujących się w sportach ekstremalnych i wyjazdach w najdziksze miejsca świata. Nic zatem dziwnego, że projektując swoje artykuły, skupia się na łatwości transportu i funkcjonalności.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 09:32:40
Tagi: LCD, lot, modele, dostęp, pomysł