lakewayparks.org fascynujący świat elektroniki

Nowomodny dron 3DR SOLO - skuteczne robienie zdjęć z powietrza

Nowoczesny dron 3DR SOLO to mocna innowacja pośród dzisiejszych dronów przystępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie doskonałych filmów o znakomitej jakości z wyjątkowej perspektywy. Dzięki nowomodnemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził szerokie zainteresowanie pośród wielu osób.

Zdjęcie z drona
Napisał: RHL Images
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dron został wyposażony w inteligentne, kreatywne rozwiązania, dwa nadzwyczaj rychłe komputery, oraz także w wolne porty poświęcone do rozbudowy. Obsługa drona jest ogromnie prosta, bo posiada on dużo automatycznych trybów, dzięki czemu użytkownicy zdołają skoncentrować się na konkretnych celach i zadaniach, bez zbędnego rozdzielania uwagi.

Ten nowomodny dron (istotnie więcej- https://www.rcmplanet.eu) umożliwia filmowanie z powietrza prześlicznych obrazów, jakie wspaniale będą prezentować się na wielkim ekranie. Zdołamy z łatwością dostosować go do swoich potrzeb i rozweselać się jego nowoczesnością i funkcjonalnością- www.dronlandia.pl/nowosci-od-3dr.

Do drona dołączono lekki w obsłudze, wydajny kontroler, jaki umożliwia bezproblemowe i ergonomiczne użytkowanie z SOLO. Urządzenie to pozwala bez trudu sterować dronem, nagrywać filmy i robić fenomenalne zdjęcia - bez większego wysiłku. Co więcej kontroler został zaopatrzony w zupełną nowość. Po raz pierwszy użytkownik może bez uszczerbku zatrzymać drona - tani dron - w powietrzu (przy pomocy przycisku pauzy) i nie obawiać się jego upadku.Dron SOLO ma również kapitalne zasilanie, zdoła lecieć bez przerwy do 25 minut. System wybornie monitoruje zużycie baterii, wskutek tego możemy bez problemu obserwować kiedy wypada wstrzymać lot i sprowadzić drona z powrotem na ziemię- http://www.dronlandia.pl/aktualizacje-zmora-operatorow.

Oprócz kapitalnej technologii i współczesnych rozwiązań, dron SOLO prezentuje się nadzwyczajnie także pod względem wizualnym. Wykwintny, gustowny i nowoczesny - zdecydowanie jego wygląd jest następną zaletą tego sprzętu. Jeśli więc poszukujesz najlepszego drona na rynku, to zdołasz być pewny, iż quadrocopter 3DR SOLO urzeczywistni Twoje oczekiwania. Już dzisiaj zobacz, gdzie możesz nabyć tego dzisiejszego drona. Zachęcamy także do dokładniejszego poznania się z jego wszystkimi parametrami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:48:28
Tagi: komputer, film, rynek, kontroler