lakewayparks.org fascynujący świat elektroniki

Najważniejsze aspekty używania dronów różnego rodzaju do filmowania i fotografowania różnego rodzaju wydarzeń.

Na wielu imprezach i wydarzeniach bardzo ważna jest kogoś, kto się zajmie filmowaniem i fotografią. Będzie to w szczególności dotyczyć najróżniejszych uroczystości rodzinnych, z których chciał będzie posiadać odpowiednią pamiątkę.
Dron w locie
Napisał: DFShutterbug
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna filmujący lub fotograf po prostu przebywali pośród uczestników szukając odpowiednich ujęć, lecz aktualnie pojawiła się zupełnie nowa możliwość. Mianowicie będzie chodzić o drony, jakie od kilku lat cieszą się ogromną popularnością, pozwalając równocześnie na wykonywanie ujęć do tej pory niedostępnych. Aktualnie rynek tego typu urządzeń coraz bardziej się rozszerza. Już za kilkaset złotych można kupić drona, do jakiego można zamontować niewielki aparat czy kamerę i z pewnej wysokości uwieczniać otoczenie. Zaawansowane drony kosztować mogą od kilku tysięcy, lecz wraz z tym idą również ich możliwości. Duże drony mogą unieść dużo cięższe urządzenia, poza tym mają sporo więcej możliwości jeśli chodzi o sterowanie zarówno samym urządzenie, jak i sprzętem fotograficznym czy filmującym.

Przeczytaj także dodatkowe informacje http://www.dronlandia.pl/nowe-aktualizacje-3dr-solo - jesteśmy tutaj -|http://www.dronlandia.pl/3d-robotics-na-afiszu">http://www.dronlandia.pl/3d-robotics-na-afiszu|http://www.dronlandia.pl/zabawkowe-drony-powazny-trening">http://www.dronlandia.pl/zabawkowe-drony-powazny-trening}.

W ostatnim czasie coraz więcej osób które się zajmują obsługą różnego rodzaju imprez dołącza do swoich usług fotografowanie i filmowanie z powietrza, także klienci niezwykle chętnie korzystają z takiej możliwości. Co prawda na taką sesję trzeba przeznaczyć dodatkowo kilkaset złotych, jednak efekty są naprawdę bardzo dobre. Nasze przepisy prawne dokładnie regulują kwestię wykonywania tego typu usług, wymagając od operujących dronem posiadania odpowiedniego certyfikatu. Jest to o tyle istotne, że często loty odbywają się w pobliżu większej grupy ludzi, więc najważniejszą kwestią musi tu być ich odpowiednie bezpieczeństwo. Podczas filmowania należy mieć świadomość tego, że dron (patrz szczegóły) w każdej chwili może się popsuć, a upadek paru kilogramów mógłby spowodować duże zagrożenie. Z tego też powodu każdy lot musi być dobrze zaplanowany i wykonany w taki sposób, aby nikomu nie zagrażał. Najlepszym wyjściem będą loty jedynie nad obszarami, nad którymi nie ma żadnych ludzi i pilnowanie tego, żeby w żadnym wypadku nie stracić sterowania nad maszyną.
Zobacz sklep Dronlandia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:48:28
Tagi: Dron, drony