lakewayparks.org fascynujący świat elektroniki

Czym się wyróżnia smartphon Microsoft Lumia 640? To warto wiedzieć!

Rynek telefonów komórkowych rośnie od kilku lat w bardzo szybkim tempie. Strony i blogi technologiczne co jakiś czas informują nas o ukazujących się nowych gadżetach. Jak co roku na giełdzie branży mobile w Barcelonie prezentowane są najnowsze dzieła prawie wszystkich liczących się na rynku firm technologicznych.


Wielcy gracze rynku mobile
etui na telefon
Napisał: Elisa Fair
Na podstawie: http://www.flickr.com
walczą w swoistym mobilnym wyścigu zbrojeń na ciągle polepszane parametry i osiągi ich najważniejszych telefonów. Nam, a więc klientom należy się tylko cieszy z wyjątkowo wielkich perspektyw wyboru, dzięki którym jesteśmy w stanie wybierać pośród ogromnej ilości modeli osiągalnych na rynku.
Dzisiaj na rynku liczą się w zasadzie trzy duże systemy mobilne - Android, iOS oraz Windows Mobile. Każde z tych środowisk różni się od siebie w wielu miejscach. Android to głownie bardzo szeroki wybór spomiędzy przeogromnej ilości telefonów różnych producentów. iOS następnie, to chyba w najwyższym stopniu zamknięty oraz zabezpieczony przed modyfikacjami system. Telefony z Windows Mobile wydają się na tym polu odpowiednim wyborem, gdy porównamy proporcje ceny do jakości. Jeżeli zamierzamy zakup solidnego, szybkiego a jednocześnie budżetowego telefonu warto wziąć pod uwagę telefon Microsoft Lumia 640. Smartfon ten to nieduże, kształtne narzędzie z 5-calowym ekranem (odrobinę większym aniżeli te ,które znamy z poprzedniego modelu 630). Obudowa do Microsoft Lumia 640 XL zbudowana jest z gładkiego, solidnego plastiku a w samym wyświetlaczu wykorzystano technologię Gorilla Glass 3 (sprawdź: niezadowna Microsoft Lumia 640 XL), jaka ma zapewnić trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Należy dodać, że pomimo 5-calowego wyświetlacza, urządzenie to można całkiem łatwo obsługiwać jedną ręką.


Dodatkowym atutem smartfonu Lumia 640 jest na pewno wymienialny akumulator o wielkości 2500 mAh wraz z slotem na karty microSD. Biorąc pod uwagę stosunkowo niewielką ilość pamięci wewnętrznej (jedynie 8gb, z jakich aż 2gb zajmują przeinstalowane aplikacje), możliwość rozbudowy pamięci przez dołożenie kart pamięci może być wielce ważna. Gdy chcemy się wyróżnić z tłumu albo jesteśmy fanami indywidualizacji naszych smartfonów, można rozejrzeć się za ciekawymi obudowami do telefonów. Całe szczęście, że w tym przypadku obudowa do Microsoft Lumia 640 (sprawdź: obudowa Microsoft Lumia 640) daje nam możliwość jej wymiany na inne dostępne na rynku. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy swobodnie wybierać spośród wielu ciekawych etui.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-23 10:22:46
Tagi: smartfon, microSD, Android