lakewayparks.org fascynujący świat elektroniki

Sprzęt AGD dla alergików

Nie małym wyzwaniem jest zapewnienie uczuleniowcowi podstawowego komfortu, szczególnie kiedy chorym jest mały człowiek, któremu nie można jeszcze - z powodu wieku - wykonać odczulania. Niestety, porady lekarzy przedstawiają się jedynie z pozoru banalnie. Utrzymanie porządku - rzecz oczywista. Z wyeliminowaniem alergenów może już być jakiś kłopot, zwłaszcza jeśli będą to pyłki roślin czy drzew - nie będziemy bowiem w stanie powycinać wszelkich drzew w okolicy, a nawet z trawą mielibyśmy kłopot. Zresztą, byłby to działanie nierozsądne. Mogło by to przynieść więcej szkód aniżeli zysku.
płyty indukcyjne
Napisał: Franke Polska
Szczęściem nauka naprowadza nas na rozwiązanie prostsze w zastosowaniu i mniej uciążliwe niż wylesianie okolicy jak też o wiele mniej niebezpieczne aniżeli wypalanie trawników. Wystarczy w markecie z artykułami gospodarstwa domowego zakupić odkurzacz zaopatrzony w filtry Hepa. Wybór tego rodzaju urządzeń dziś jest naprawdę ogromny, począwszy od zwyczajnych odkurzaczy za parę złotych aż do modeli zaawansowanych technicznie - sterowanych elektronicznie odkurzaczy centralnych. Wszystkie te sprzęty w swej konstrukcji mogą mieć zainstalowane filtry Hepa.

Zdaniem medyków dla alergika - niezależnie od wieku - bardzo odpowiedni będzie odkurzacz na wodę, tzn. taki, który w miejsce klasycznego worka na śmieci zamontowany posiada pojemnik z wodą do którego trafia pył. Podobne urządzenie ma swe plusy ale także niedociągnięcia. Atutem z całą pewnością jest możność równoległego nawilżenia powietrza w mieszkaniu alergika, co dodatkowo dodatnio wpłynie na jego kondycję zdrowotną, szczególnie w pomieszczeniach o suchym powietrzu, grzanych w zimie za pomocą grzejników. Wadą będzie niemały ciężar urządzenia, spowodowany koniecznością właściwego zabezpieczenia napędu a także układów elektrycznych przed zalaniem. Sprawdź sam: sprawdź więcej.
kuchenka mikrofalowa
Napisał: Candy Polska Sp. z o.o
Na podstawie: Candy Polska Sp. z o.o
Można by postawić pytanie, na czym polega pożytek z owych filtrów. Podyktowane to jest na pewno ich dużą efektywnością w oczyszczaniu powietrza. Dzięki swej konstrukcji potrafią one zatrzymać nawet bardzo niewielkie cząsteczki zanieczyszczeń, jak na przykład grzyby a nawet drobnoustroje, dlatego szeroko stosowane bywają one nie tylko do produkcji urządzeń domowych, ale również do wytwórczości profesjonalnych sprzętów. Rzecz jasna w tym ostatnim przypadku filtry Hepa są dużo większe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 16:03:30
Tagi: porady, śmieci, cząsteczki, rady, cząstki