lakewayparks.org fascynujący świat elektroniki

Co zrobić, aby uwiecznić ważne chwile?

obiektyw
Napisał: Eugene Romanenko
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak często było tak, że pragnęliśmy jakąś chwilę zatrzymać na zdjęciu albo filmie, lecz nie mogliśmy, ponieważ dochodziliśmy do wniosku, iż nasz aparat nie nadaje się na takowe ekstremalne sytuacje? Na szczęście świat się zmienia, a co się z tym wiąże technologia także wciąż idzie na przód. Dzięki temu, możemy obecnie zaopatrzyć się w aparaty i kamery, które są w stanie wytrzymać naprawdę bardzo dużo. Czym wyróżnia się lustrzanka cyfrowa Nikona? To, co wysuwa się na pierwszy plan to matryca CMOS o rozdzielczości 36,3 megapikseli, która wspaniale sprawdza się w fotografii studyjnej lub reklamowej, zapewniając użytkownikowi najwyższą jakość zdjęć.

Kolejnym, lecz niezaprzeczalnie jednym z największych walorów tego aparatu jest nowoczesny system redukcji szumów, który sprawdza się nawet przy wysokiej czułości ISO. Zapewniają nas o tym testy wykonane na dwóch aparatach, które dobitnie ukazują, że w tym przypadku lustrzanka Nikon D800 jest bezkonkurencyjna i można nią robić dobre jakościowo zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu. Jeśli chcesz dokonać mądrego wyboru, bez wątpliwości
Figurki, zabawki dla dzieci
Napisał: Johan Hansson
Na podstawie: http://www.flickr.com
powinieneś rozważyć wszystkie z nich.

Na początku warto wiedzieć, że aparaty kompaktowe są na pewno o wiele lżejsze niż lustrzanki. To na pewno ogromna zaleta kiedy dużo podróżujesz – targanie ze sobą lustrzanki bez wątpienia nie jest w takich sytuacjach zbyt komfortowe, bo jest ona zwyczajnie zbyt ciężka. Wspaniały aparat to taki, który bez względu na rozmaite sytuacje daje możliwość uchwycić na zdjęciu naprawdę ważnych momentów z życia każdej osoby, czy też dobrze sfotografować dla przykładu interesujące krajobrazy.

Poza tym obudowa aparatu i podzespoły zostały wykonane z najlepszej kategorii surowców, co przyczynia się do tego, że aparaty Nikon D7100 są odporne na wpływ niekorzystnych warunków pogodowych oraz kurzu. Największą wadą aparatu jest słaba praca systemu autofocus w trybie filmowania, dlatego model nie nadaje się do kręcenia dynamicznych kadrów. Posiada, natomiast, większy limit nagrywania niż podobny sprzęt tej klasy i zdublowane zloty SD, umożliwiające fotografującemu rejestrację dłuższych filmów.

Uwielbiamy zjeżdżać na nartach robiąc przy tym różnorakiego rodzaju wyczyny? Z pewnością będziemy uradowani z kamery Gopro Hero3 - myślisz o GoPro 3? Zobacz cyfrowe.pl. Po pierwsze będziemy mogli ją łatwo przypiąć do swojego kasku, przez co bez najmniejszego kłopotu zapiszemy każdy swój wyczyn. Poza tym, jest tak trwale zrobiona, że nie musimy się bać, iż niechcący ją uszkodzimy w czasie wywrotki, a jednocześnie jest tak leciutka, że wcale nie będziemy myśleli o tym, że ją mamy. Poza tym wspaniale sprawdzi się też w momencie pływania, jak i w wielu różnych, trudnych wydarzeniach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-04 07:40:35
Tagi: zdjęcie